KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12632033
nr 1263 2033
Akvarell
Arthur Bassett Waller (1882-1975), signerad, "Rocks, Isla of Man", 25x35
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:45:28
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)